Administrátor ICT

Podrobný profil otevřené pracovní pozice

Popis pracovní pozice

Oblast:
ICT provoz
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 manažer, 6 členů

Rozšiřujeme náš tým, a proto hledáme na juniorskou pozici šikovného technika – administrátora s aktivním a flexibilním přístupem k práci, který se rád učí nové věci z oboru a nedělá mu problém studovat dokumentaci, umí proaktivně řešit problémy a incidenty.

Junior technik/administrátor IT má na starosti celkový servis a údržbu informačních technologií našich zákazníků (HW/SW), helpdesk a během krátkého času i pokročilejší technologie. Budeš součástí týmu zkušených IT techniků – seniorů, kteří tě v případě potřeby zasvětí do používaných technologií a vysvětlí základní principy. Očekáváme znalosti na úrovni L1-L2 junior (dle normy ITIL).

Pracovní náplň

  • Správa serverových technologií Microsoft Windows server 2003 (fyz. a VM) a výše,
  • správa antivirových SW,
  • správa zálohování,
  • správa síťových prvků,
  • správa OS MS Windows, kancelářských aplikací,
  • instalace, výměny, konfigurace a opravy koncových zařízení (PC, notebooky, tiskárny),
  • konfigurace wifi, mobilních telefonů,
  • správa uživatelských účtů,
  • poskytování uživatelské a technické podpory.

Odborné požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • zkušenosti v oboru IT min. 3 roky a dobrá orientace v oblasti IT,
  • zkušenosti se serverovými technologiemi Microsoft (Windows, Exchange, SQL aj.),
  • zkušenosti s antivirovými programy,
  • zkušenosti s vytvářením zálohovacích plánů a DRP,
  • znalost sítí TCP/IP,
  • znalost HW (PC, NB, tiskárny),
  • znalost MS Office,
  • základní znalost Active Directory,
  • základní znalost síťových prvků, protokolů, topologie sítí, routerů, switchů,
  • certifikace Microsoft a výrobců HW výhodou,
  • řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič),
  • pokročilá znalost AJ (nutnost kvůli studiu dokumentace, psaní emailů, účasti na videokonferencích apod.).

Osobnostní předpoklady

  • Samostatnost a zodpovědnost,
  • proaktivní přístup k práci,
  • schopnost komunikace se zákazníky a dobré vystupování,
  • časová flexibilita,
  • ochota učit se novým věcem.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst,
  • notebook, mobilní telefon,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám!

Budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět, abychom vás mohli kontaktovat. Napište nám na email personalni@uniprog.cz nebo využijte náš kontaktní formulář. Šikovné lidi u nás vždy uvítáme.

Ivana Tiklová
HR manažerka UNIPROG SOLUTIONS

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít