Senior programátor PowerBuilder

Podrobný profil otevřené pracovní pozice

Popis pracovní pozice

Oblast:
Vývoj
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 vedoucí, 10 členů

Máme zájem o aktivní spolupracovníky se zápalem pro programování, kteří jsou schopni se „za pochodu“ rychle a intenzivně učit nové věci, a to jak samostudiem, tak i od zkušenějších kolegů.

Na pozici Senior programátor PowerBuilder hledáme nadšeného seniorního vývojáře se smyslem pro detail, výbornou znalostí objektově orientovaného programování a zkušenostmi s PowerBuilderem. Staneš se součástí klíčového vývojového týmu a budeš se podílet na realizaci zajímavých projektů ve všech fázích od analýzy zadání až po nasazení do produkčního prostředí.

Pracovní náplň

  • Vývoj client – server aplikací v programovacím jazyku PowerBuilder,
  • návrh aplikací,
  • návrh datového modelu,
  • programování aplikací typu tlustý klient ve dvou až třívrstvé architektuře zpravidla postavených na SQL databázích, testování, optimalizace, příprava dokumentace, školení uživatelů,
  • spolupráce ve vývojovém týmu,
  • spolupráce s projektovým týmem,
  • analýza zadání samostatně i ve spolupráci se zákazníkem,
  • tvorba a údržba databáze a datového modelu,
  • programování,
  • provádění testů aplikací,
  • optimalizace kódu,
  • dokumentace,
  • vzdělávání,
  • dodržování a plnění dalších úkolů podle pokynů nadřízeného.

Odborné požadavky

  • Výborná znalost objektově orientovaného programování – zkušenost s PowerBuilderem,
  • dobrá znalost relačních databází – zkušenost s MS SQL či Oracle,
  • práce s produkty Microsoft (Windows, Office), Windows Server.

Osobnostní předpoklady

  • Samostatnost a zodpovědnost,
  • proaktivní přístup k práci,
  • schopnost komunikace se zákazníky a dobré vystupování,
  • časová flexibilita,
  • dobré vystupování,
  • cílevědomost,
  • schopnost práce v týmu,
  • chuť se zdokonalovat,
  • ochota učit se novým věcem.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst,
  • notebook,
  • mobilní telefon,
  • po dohodě částečný home-office,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám!

Budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět, abychom vás mohli kontaktovat. Napište nám na email personalni@uniprog.cz nebo využijte náš kontaktní formulář. Šikovné lidi u nás vždy uvítáme.

Ivana Tiklová
HR manažerka UNIPROG SOLUTIONS

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít