IT QA Tester se zaměřením na automatizaci

Podrobný profil otevřené pracovní pozice

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize Vývoj – Oddělení Testing
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 manažer, 2 členové v Ostravě

Aktivně rozšiřujeme náš tým testerů o testera se zaměřením na automatizované testování. Možná si to právě ty, který má chuť, zapálení a odhodlání učit se novým věcem a rád by se podílel na unikátním vývoji aplikací pro různou skupinu zákazníků.

QA Tester má na starosti ruční a automatizované testování SW produktů pro naši širokou škálu zákazníků. Denně budeš komunikovat s našimi šikovnými vývojáři, kteří ti budou pro tvé dotazy neustále k dispozici. Nemine tě ani vytváření testovacích postupů a protokolů.

Pracovní náplň

  • testování/vývoj automatizovaných testů,
  • testování REST a SOAP API,
  • výběr testovacích nástrojů,
  • odpovědnost za vedení testování nefunkčních procesů a tvorbu jejich testovacích strategií,
  • tvorba a správa automatizovaných testů,
  • podílení se na snižování rizik již od prvních fází produktů,
  • spolupráce s vývojovým oddělením,
  • dokumentace chyb a tvorba reportů.

Odborné požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • alespoň 1 rok zkušeností s nefunkčním testováním a chuť se tímto směrem orientovat,
  • zkušenost se SOAP, REST API,
  • porozumění logice aplikací po funkční stránce,
  • přehled o testovacích nástrojích pro automatické testování a nefunkční testování,
  • výhodou znalost SQL a zkušenost s databází MSSQL nebo Oracle,
  • angličtina na komunikativní úrovni,
  • základní schopnost orientace a čtení v kódu.

Osobnostní předpoklady

  • samostatnost a zodpovědnost,
  • smysl pro detail a pečlivost,
  • logické uvažování, analytické schopnosti, bystrá mysl,
  • proaktivní přístup k práci,
  • schopnost komunikace se zákazníky a dobré vystupování,
  • časová flexibilita,
  • ochota učit se novým věcem.

Naše nabídka

  • zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí
  • trvalý odborný růst
  • notebook
  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám!

Budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět, abychom vás mohli kontaktovat. Napište nám na email personalni@uniprog.cz nebo využijte náš kontaktní formulář. Šikovné lidi u nás vždy uvítáme.

Ivana Tiklová
HR manažerka UNIPROG SOLUTIONS

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít