Microsoft 365 Adoption Specialist

Popis pracovní pozice

Oblast:
Microsoft Consulting Services
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
výhledově 10

Do rostoucího Microsoft týmu hledáme nadšence na pozici Microsoft 365 Adoption Specialist, který se rád učí novým věcem a nebojí se využít své komunikační schopnosti při vedení kampaní a školení v oblasti Modern Workplace pro externí i interní zákazníky, včetně přípravy podkladů a komunikačních materiálů (manuály, e-maily, bannery, social media).

Tato role je nová. V zádech budeš mít zkušený seniorní tým konzultantů, který má skvělé jméno u zákazníků a bude Ti oporou. Náš plán je rozšířit Microsoft tým na 10 osob, tak abychom zajistili plnou kompetentnost týmu a úspěšně pokryli všechny plánované projekty.

Co dalšího má M365 Adoption Specialist na starost?

  • Dlouhodobý rozvoj produktu,
  • podporu obchodního týmu,
  • prezentace u zákazníků a na marketingových akcích.

Co potřebuješ do začátku?

  • Minimálně uživatelskou zkušenost s aplikacemi a nástroji Microsoft 365 (Teams, OneDrive, SharePoint…). Rádi Tě vše naučíme 😊
  • zkušenosti s G Suite výhodou,
  • zkušenosti s B2C marketingovou komunikací či vedením marketingových kampaní,
  • výborné komunikační dovednosti (schopnost jednoduše formulovat sdělení a přínosy, zaujmout),
  • schopnost se neustále učit nové věci a předávat je dál,
  • vynikající prezentační dovednosti.

Co dalšího Uniprog nabízí?

  • Důraz na vzdělávání včetně certifikací,
  • flexibilní formy spolupráce (plný úvazek, možnost spolupráce na IČ, flexibilní pracovní doba i místo, odkud pracuješ),
  • naše základna je na Brumlovce, Praha 4 – budova Delta, kde najdeš – zvedací stůl, snack bar a kávu, parkování pro auto i kolo, sprchu, terasu,
  • HW budget, bonusovou mzdu, 25 dnů dovolené, 2 sick days, firemní akce, offsites, budget pro týmové aktivity.

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail kariera@uniprog.cz nebo využij náš kontaktní formulář. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít