IT Project Manager

Podrobný profil otevřené pracovní pozice

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize projektového managementu
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 vedoucí, 3 členové (výhled 4)

Do našeho rostoucího týmu hledáme zkušeného IT Project Managera s flexibilním přístupem k práci a zkušeností v řízení změnových požadavků, rizik a kvality. Předpokladem jsou silné organizační a komunikační dovednosti.

IT Project Manager je zodpovědný za vedení projektu a s tím související organizaci a kontrolu práce projektového týmu, plánování rozpočtu, tvorbu projektové dokumentace a komunikaci jak s dodavateli, tak i s ostatními odděleními a v neposlední řadě se zákazníky.

Pracovní náplň

  • Zodpovídá za komplexní vedení projektů včetně vedení projektového týmu,
  • vytváří časový harmonogram a kontroluje jednotlivé milníky projektů,
  • řídí rizika,
  • plánuje a kontroluje finanční rozpočet,
  • vytváří projektovou dokumentaci,
  • podporuje obchodní oddělení při vytváření nabídek,
  • komunikuje se zákazníky, koordinuje dodavatele a úzce spolupracuje s ostatními odděleními ve výrobě.

Odborné požadavky

  • Min. 5 let PM, 2 roky na projektech vývoje aplikačního SW,
  • projektový certifikát výhodou,
  • znalost Project management podle metodiky Prince 2,
  • zkušenosti v řízení projektů vývoje a implementace SW na straně dodavatele,
  • praxe v řízení změnových požadavků, rizik a kvality,
  • zkušenosti dodávky IT služeb dle ITSM/ITIL výhodou,
  • zkušenosti s agilním projektovým řízením výhodou,
  • organizační a technické myšlení, umět motivovat,
  • flexibilita, schopnost týmové práce a schopnost zvládat zátěžové situace,
  • organizační a komunikační dovednosti.

Osobnostní předpoklady

  • Samostatnost a zodpovědnost,
  • proaktivní přístup k práci,
  • schopnost komunikace se zákazníky a dobré vystupování,
  • časová flexibilita,
  • ochota učit se novým věcem.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst,
  • notebook,
  • mobilní telefon,
  • po dohodě částečný home-office,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 13.plat, 5 týdnů dovolené, osobní hw budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám!

Budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět, abychom vás mohli kontaktovat. Napište nám na email personalni@uniprog.cz nebo využijte náš kontaktní formulář. Šikovné lidi u nás vždy uvítáme.

Ivana Tiklová
HR manažerka UNIPROG SOLUTIONS

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít