Junior SW Tester

Jsi systematický člověk se smyslem pro detail? Máš za sebou kurz testování nebo již pár zkušeností s testováním SW řešení? Pak hledáme právě Tebe!

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize Vývoj – Oddělení Testing
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
2 testeři + 1 lead

Jsi v testování SW nováčkem nebo máš za sebou první projekty a chceš se rychle posouvat? V Uniprogu Ti otevřeme cestu do IT ! Přidej se k nám a podílej se na vývoji aplikací pro různorodou skupinu zákazníků.

Budeš mít na starost

  • Tvorbu a správu testovacích scénářů podle analýzy a rozvojových požadavků,
  • součinnost při výběru testovacích strategií,
  • manuální testing,
  • dokumentaci chyb a jejich analýzu,
  • tvorbu reportů,
  • a budeš úzce spolupracovat s programátory, analytiky a projekťáky.

Náš TechStack: Jira, TestRail, Azure, Gitlab, Selenium, SoapUI, Postman, Swagger, Camunda

Potřebuješ do začátku

  • Zkušenost s manuálním testováním webových/desktop aplikací a chuť se tímto směrem posouvat, ideální je zkušenost s tvorbou testovacích scénářů a metodiky podle ISTQB,
  • pokud zkušenosti s testováním nemáš, máš za sebou kurz testování a víš, do čeho jdeš 😊,
  • výbornou češtinu,
  • angličtinu pro čtení a tvorbu technické dokumentace,
  • výhodou znalost nástroje JIRA a Confluence,
  • výhodou znalost SQL a HTML,
  • samostatnost, komunikativnost, pečlivost a analytické myšlení.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní české firmy, kde si budeš rozumět s týmem, team leadem, ale i s CEO 😊,
  • další rozvoj a profesní růst v rámci týmu testingu,
  • přátelská atmosféra a moderní pracovní prostředí na Brumlovce vč. standing desk,
  • snack bar a káva v kanceláři,
  • flexibilní pracovní doba a částečná práce z domova po dohodě s team leadem,
  • osobní HW budget, 13. plat, 5. týden dovolené, 2x sick day, kalendář firemních akcí - snídaně, offsites, týmové akce...

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít