Zkušený .NET programátor

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize Vývoj – Oddělení .NET
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
8 programátorů + 1 lead

Připoj se k našemu týmu zkušených .NET programátorů a pracuj na rozmanitých projektech ve firmě, kde potkáš nejen talenty, od kterých se můžeš hodně naučit, ale i nové přátele.

Pracujeme na projektech pro zajímavé klienty především z oblasti dopravy a financí.

Budeš mít na starost

  • Vývoj client – server aplikací v C#,
  • vývoj webových aplikací,
  • vývoj webových služeb,
  • a budeš úzce spolupracovat s analytiky, architekty a projekťáky.

Náš TechStack: C#, .NET Core, Blazor, MS Visual Studio 2015+, ABP.io, Angular / Vue / React, Azure DevOps, Git

Potřebuješ do začátku

  • Výbornou znalost C# s principy OOP a analytické myšlení,
  • zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací v jazyce C# na platformě .NET Core,
  • znalost webového vývoje s ASP.NET MVC + HTML5, CSS3, JavaScript,
  • zkušenosti s Blazor, MS Visual Studio 2015+ a Git,
  • angličtinu pro čtení a tvorbu technické dokumentace,
  • samostatnost, komunikativnost a pečlivost.

Výhodou budou zkušenosti s

  • Vývojem mobilních aplikací (Xamarin Forms/Native, React Native),
  • Telerik UI,
  • ABP.io,
  • Azure DevOps, GitLab, GitHub,
  • Domain Driven Design.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní české firmy, kde si budeš rozumět s týmem, team leadem, ale i s CEO 😊,
  • další rozvoj a profesní růst v rámci týmu programátorů, analytiků, architektů,
  • přátelská atmosféra a moderní pracovní prostředí na Brumlovce vč. standing desk, parkování pro auto i kolo, sprchy, terasy,
  • snack bar a káva v kanceláři,
  • flexibilní pracovní doba a částečná práce z domova po dohodě s team leadem (onsite jsme vždy ÚT a ČT),
  • osobní HW budget, 13. plat, 5. týden dovolené, 2x sick day, kalendář firemních akcí - snídaně, offsites, týmové akce...

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail kariera@uniprog.cz nebo využij náš kontaktní formulář. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít