Senior Solution Architect

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize Vývoj – Oddělení Architektura IS
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 vedoucí, 2 členové

Do našeho rostoucího týmu hledáme na seniorní pozici Solution Architekta s proaktivním a flexibilním přístupem k práci, který je zodpovědný, rád se učí nové věci, je schopný efektivně pracovat samostatně i v týmu a komunikace je jeho silnou stránkou.

Úkolem Senior Solution Architekta je zejména návrh IT designů a řešení podle požadavků zákazníka. S tím je spojená jak spolupráce s projektovými týmy, tak komunikace se zákazníky a analytiky.

Pracovní náplň

  • Tvorba komplexních IT analytických a designerských řešení, jejich dokumentace, zabezpečení kvality dodávky části IT řešení v rámci IT programů,
  • v případě potřeby zabezpečení definování a koordinace úloh a management zdrojů IT části projektového týmu,
  • řízení vzájemných designových a technických závislostí, vlivů a řešení složitých souvislostí v rámci IT programů,
  • identifikace nových idejí, dokumentace a prezentace jejich návrhu nebo změny pro oblast IT aplikací,
  • vedení analýzy a studie realizovatelnosti pro komplexní IT řešení se závažným vlivem na celkovou IT architekturu a design,
  • zajištění analýzy současného stavu, návrh budoucích řešení a detailní design IT řešení s důrazem na efektivitu nákladů, inovace a jednoduchost navrhovaného řešení,
  • návrhy na re-design, optimalizaci a modernizaci technologií,
  • návrhy na optimalizaci IT infrastruktury,
  • zabezpečení kontroly implementace a koordinace týmů v projektech z pohledu designu a architektury po dobu implementační fáze projektu,
  • řešení komplikovaných designových a vývojových problémů,
  • v případě potřeby koordinace implementace nových systémů a platforem z oblasti designu, vývoje, a nasazení za IT oblast v projektech nebo programech,
  • komunikace s externími dodavateli, připomínkování a diskutování dodavatelských řešení, připomínkování dodavatelských dokumentů a účast na výběrových řízeních,
  • příprava vstupů a požadavků pro výběrová řízení, příprava řešení případových studií,
  • kontrola detailních implementačních plánů za technologickou část řešení a kontrola kvality plánů náběhu řešení do provozu,
  • zpracování výstupů do manažerských prezentací a prezentace návrhů a výstupů práce na nejvyšší manažerské úrovni.

Budeš potřebovat tyto zkušenosti a dovednosti:

  • Design IT řešení (10 let),
  • programování v technologiích .NET (alespoň 4 roky),
  • řízení týmu interních i externích specialistů,
  • řízení týmu v projektech za oblast designu, vývoje nebo dodávky řešení,
  • návrh systému pro procesní řízení výhodou,
  • zkušenosti s Camundou výhodou,
  • pokročilá znalost AJ.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní české firmy, kde si budeš rozumět s týmem, team leadem, ale i s CEO 😊,
  • další rozvoj a profesní růst v rámci týmu architektů,
  • přátelská atmosféra a moderní pracovní prostředí na Brumlovce vč. standing desk, parkování pro auto i kolo, sprchy, terasy,
  • snack bar a káva v kanceláři,
  • flexibilní pracovní doba a částečná práce z domova,
  • osobní HW budget, 13. plat, 5. týden dovolené, 2x sick day, kalendář firemních akcí - snídaně, offsites, týmové akce...

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail kariera@uniprog.cz nebo využij náš kontaktní formulář. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít