SW Tester

Máš zkušenosti s manuálním i automatizovaným testováním SW? A láká Tě práce na rozmanitých projektech ve firmě, kde potkáš nejen talenty, od kterých se můžeš hodně naučit, ale i nové přátele?

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize Vývoj – Oddělení Testing
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
2 testeři + 1 lead

Připoj se k našemu týmu testerů a pracuj na rozmanitých projektech ve firmě, kde potkáš nejen talenty, od kterých se můžeš hodně naučit, ale i nové přátele.

Budeš mít na starost

  • Tvorbu automatických testů pro webové a desktop aplikace,
  • přípravu a správu testovacích scénářů podle analýzy a rozvojových požadavků,
  • manuální testing,
  • performance testy,
  • dokumentaci chyb a jejich analýzu,
  • test analýzu,
  • a budeš úzce spolupracovat s programátory, analytiky a projekťáky.

Náš TechStack: Jira, TestRail, Azure, Gitlab, Selenium, SoapUI, Postman, Swagger, Camunda

Potřebuješ do začátku

  • Zkušenosti s manuálním i automatizovaným testováním SW,
  • orientaci v analytické dokumentaci – navrhnout testy,
  • zkušenosti s tvorbou základních automatizovaných testů v SoapUI a Seleniu,
  • zkušenosti s REST API a složitými JSON,
  • základní znalost cloudových řešení, skriptovacích jazyků – Bash, Python nebo JavaScript,
  • základy programování výhodou,
  • angličtinu pro čtení a tvorbu technické dokumentace,
  • samostatnost, komunikativnost, pečlivost a analytické myšlení.

Po 3 měsících očekáváme

  • Samostatně zpracuješ procesní workflow,
  • budeš samostatně psát test cases,
  • dáš dohromady základní automatizovaný test v SoapUI.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní české firmy, kde si budeš rozumět s týmem, team leadem, ale i s CEO 😊,
  • další rozvoj a profesní růst v rámci týmu testingu nebo programátorů, analytiků,
  • přátelská atmosféra a moderní pracovní prostředí na Brumlovce vč. standing desk,
  • snack bar a káva v kanceláři,
  • flexibilní pracovní doba a částečná práce z domova po dohodě s team leadem,
  • osobní HW budget, 13. plat, 5. týden dovolené, 2x sick day, kalendář firemních akcí - snídaně, offsites, týmové akce...

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít