Test Analyst

Podrobný profil otevřené pracovní pozice

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize Vývoj – Oddělení Testing
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 vedoucí a 2 členové

Do našeho skromného testerského týmu hledáme nového kolegu či kolegyni, který bude pomáhat s kontrolou kvality našich různorodých projektů, ať už těch dlouhodobých či krátkodobých.

Práce je ideální pro samostatného testera - analytika, který dovede zvolit správnou strategii pro testování projektu a nebojí se pořádně si zaklikat. Rádi bychom našli člověka s dobrým smyslem pro humor, ať všechny vtipy nemusíme dělat sami.

Pracovní náplň

  • Plánování procesu testování a určení vhodné strategie na základě vstupů,
  • definování testovacích případů,
  • identifikace možného zlepšení stávajícího procesu,
  • podílení se na snižování rizik již od prvních fází produktů,
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením,
  • občasné manuální klikání do aplikace,
  • snaha o rozbíjení aplikací.

Odborné požadavky

  • Alespoň 2 roky zkušeností s testováním a chuť se tímto směrem orientovat,
  • zkušenosti s tvorbou testovacích scénářů,
  • znalost testovacích postupů a metod,
  • přehled o testovacích nástrojích,
  • angličtina na komunikativní úrovni,
  • SŠ/VŠ vzdělání.

Osobnostní předpoklady

  • Samostatnost a zodpovědnost,
  • schopnost se rozhodovat,
  • smysl pro detail a pečlivost,
  • logické uvažování, analytické schopnosti, bystrá mysl,
  • proaktivní přístup k práci,
  • schopnost komunikace se zákazníky a dobré vystupování,
  • časová flexibilita,
  • ochota učit se novým věcem.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst,
  • notebook,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, 13. plat, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám!

Budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět, abychom vás mohli kontaktovat. Napište nám na email personalni@uniprog.cz nebo využijte náš kontaktní formulář. Šikovné lidi u nás vždy uvítáme.

Ivana Tiklová
HR manažerka UNIPROG SOLUTIONS

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít