Uniprog Logo

Rozhlížíte se po nové práci v IT?

Zkuste to s námi!

UNIPROG SOLUTIONS tvoří parta lidí, kteří mají rádi IT. Svou práci neděláme kvůli číslům, ale proto, že nás baví. Motivuje nás, když vidíme, že můžeme pomoci někomu jinému.

Nepatříme mezi IT obry. I přesto však u nás nebudete mít nouzi o zajímavé projekty. Jako bonus získáte prostředí, kde funguje jednoduchá organizační struktura bez zbytečných administrativních procesů a nařízení a kde lidé vzájemně nesoutěží, ale fungují jako kolegové a přátelé.

Koho právě hledáme

Každý den se u nás děje něco nového a zajímavého. Proto jsme i my neustále ve střehu a hledáme nové talenty, kteří obohatí náš tým o nové znalosti. Stačí pár kliků a možná právě vy budete brzy jedním z nás.

Praha

Zkušený SW Tester - manuální testing

Máš zkušenosti s manuálním testováním SW? A láká Tě práce na rozmanitých projektech ve firmě, kde potkáš nejen talenty, od kterých se můžeš hodně naučit, ale i nové přátele?

Praha

M365 Security Architect

Máte zkušenosti s realizací IT bezpečnostních řešení od samotného zadání projektu až po nasazení hotového řešení? Umíte prezentovat i před velkým publikem a vést technické semináře a školení?

Praha

Junior Consultant - Microsoft 365

Máš za sebou již nějaké zkušenosti v IT (např. jako ICT Admin, IT Support...) nebo jsi skončil/a školu zaměřenou na IT, a lákají tě Microsoft technologie? Přidej se k nám!

Praha

Zkušený IT Project Manager

Máš za sebou 3-5 let praxe v IT projektovém managementu a ideálně i zkušenosti s řízením projektů vývoje aplikačního SW na míru? Pak hledáme právě tebe!

Praha

Zkušený .NET programátor

Máš výbornou znalost C# s principy OOP a zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací v jazyce C# na platformě .NET Core? Budeme si rozumět!

Praha

Senior Solution Architect

Máš zkušenosti s designem a analýzou IT řešení z velkých a různorodých projektů a nechybí ti kreativita? Máš za sebou dlouholetou praxi v tomto oboru a chtěl by ses v něm rozvíjet dál? Tuto možnost ti nabízíme právě u nás na pozici Senior Solution Architect.

Praha

Senior Account Manager

Jste vyzrálý obchodník se sítí kontaktů, znalostí trhu (Microsoft svět, aplikační vývoj a IT bezpečnost) a zaměřením na výsledek? Nasloucháte potřebám zákazníků a nezaleknete se ani komplexních IT projektů?

Nenašli jste vhodnou pozici? Nevadí, i tak nám napište!

I když jste v naší aktuální nabídce nenašli vhodnou pracovní pozici, dejte nám o sobě vědět! Rádi bychom poznali, jaká práce vás zajímá. Napište nám na email personalni@uniprog.cz nebo využijte náš kontaktní formulář a my se vám ozveme. Šikovné lidi u nás vždy uvítáme.

Ivana Tiklová
HR manažerka UNIPROG SOLUTIONS

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Proč pracovat u nás

Fungujeme tak, aby pro naše zaměstnance byla motivující již samotná práce v UNIPROG SOLUTIONS. Víme ale moc dobře, že nejen zajímavými projekty je Ajťák živ. Proto se snažíme, aby si naši lidé i s pomocí benefitů dokázali udržet optimální rovnováhu mezi prací a soukromím a neměli důvod jít jinam.

Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
Benefitní dovolená Benefitní dovolená
Příspěvek na kulturu, vzdělávání nebo oddych Příspěvek na kulturu, vzdělávání nebo oddych
Příspěvek na výročí a jubilea Příspěvek na výročí a jubilea
Teambuildingy a firemní akce Teambuildingy a firemní akce
Pitný režim, ovoce a drobné občerstvení Pitný režim, ovoce a drobné občerstvení

Co nás spojuje

Jsme přesvědčeni, že pozitivní výsledky se dostaví mnohem dříve a radost z práce je mnohem větší, pokud spolu pracují lidé, kteří jsou na jedné vlnové délce. Seznamte se s tím, co spojuje nás v UNIPROG SOLUTIONS – od srdce, ne proto, že je to někde napsáno.

01. Orientace na tým Jsme tým. Pomáháme si a podporujeme se. A chceme, aby nás takto vnímali i naši zákazníci. Aby z nás měli pocit, že pracují s kolegy, ne s obchodním partnerem či dodavatelem.
02. Touha po znalostech Neustále sledujeme nové trendy a dokonale ovládáme vše, co nabízíme. Díky tomu rozumíme do detailů i potřebám našich zákazníků. Proto vědí, že jim vždy poradíme.
03. Cit pro spolehlivost Jsme jiní. Nevybíráme si jednoduchost. Zajímají nás problémy a komplikovaná řešení. Pomáhat a být denně zákazníkům oporou pro nás není fráze, ale realita. Proto s námi spolupracují.
04. Smysl pro zodpovědnost Úspěch našich zákazníků je u nás na prvním místě. Kvůli tomu jsme ochotni udělat mnohem víc než kdokoli jiný. Jejich spokojenost a důvěra v naše schopnosti jsou toho důkazem.
05. Nadání pro přizpůsobivost Se zákazníky často řešíme nečekané a velmi složité věci, které přináší dynamická doba. Jsme na to připraveni. Žádný problém, žádná změna či nová situace nás nezaskočí. V tom je naše síla.