Uniprog Logo

Bezpečnost

Zajišťujeme technologie a data našich klientů před hrozbami zvenčí i zevnitř.

Eliminujte finanční a reputační rizika, která vám hrozí pro nedostatečně zabezpečené technologie, systémy a data, nebo pro porušení platné legislativy.

Obraťte se s důvěrou na nás. Získáte spolehlivého partnera s mnohaletými zkušenostmi a nabídkou komplexních řešení, technologií a služeb v oblasti informační bezpečnosti.

Co získáte

V UNIPROGu vždy dbáme na to, aby námi dodané řešení bylo užitečné, funkční a spolehlivé a zcela naplnilo požadavky a očekávání zákazníků.

01 Získáte detailní obraz o bezpečnosti vaší sítě, dat a firemních IT zdrojů.
02 Zkrátíte dobu detekce bezpečnostních incidentů a tím i reakční dobu při eliminaci hrozeb.
03 Eliminujete rizika ochromení provozu nebo poskytování zákaznických služeb.
04 Díky lepšímu přehledu o stavu a provozu sítě dokážete včas identifikovat nejen potenciální bezpečnostní rizika, ale i případné technické a výkonností problémy.
05 Získáte možnost dokladovat klíčovým odběratelům odolnost vůči kybernetickým hrozbám a schopnost chránit data.
06 Docílíte souladu vašich technologií a systémů s platnou legislativou, normami a standardy v oblasti informační bezpečnosti, ochrany informací nebo osobních údajů.

Jak pracujeme

Můžeme pokrýt všechny fáze dodávky bezpečnostních řešení – od vyhodnocení stávající úrovně bezpečnost IT a identifikaci bezpečnostních hrozeb přes návrh samotného řešení, jeho implementaci až po zajištění dlouhodobého provozu a bezpečnostního monitoringu – nebo zajistit pouze vybrané fáze dodávky.

Provedeme audit úrovně bezpečnosti IT a vypracujeme analýzu bezpečnostních rizik Provedeme audit úrovně bezpečnosti IT a vypracujeme analýzu bezpečnostních rizik
Navrhneme nejvhodnější řešení na ochranu technologií, sítí či aplikací Navrhneme nejvhodnější řešení na ochranu technologií, sítí či aplikací
Zavedeme řešení do praxe včetně jeho optimalizace a integrace do celé bezpečnostní architektury Zavedeme řešení do praxe včetně jeho optimalizace a integrace do celé bezpečnostní architektury
Zajistíme spolehlivý provoz a podporu, bezpečnostní monitoring a vyhodnocování potenciálních hrozeb Zajistíme spolehlivý provoz a podporu, bezpečnostní monitoring a vyhodnocování potenciálních hrozeb
Dosáhneme souladu s požadavky legislativy a regulačních orgánů na ochranu dat a management IT rizik Dosáhneme souladu s požadavky legislativy a regulačních orgánů na ochranu dat a management IT rizik
Postaráme se o zpracování bezpečnostní politiky a zavedení konkrétních bezpečnostních procesů a pravidel Postaráme se o zpracování bezpečnostní politiky a zavedení konkrétních bezpečnostních procesů a pravidel

Proč pracovat s námi

Protože spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Kvůli tomu jsme ochotni udělat mnohem víc než kdokoli jiný.

01 Aktuální bezpečnostní hrozby se rychle mění. Naši specialisté neustále sledují, co organizace ohrožuje nejvíc a kde jsou v jejich zabezpečení slabá místa, aby vždy navrhli optimální řešení.
02 Nejsme závislí na jednom dodavateli bezpečnostních technologií. Proto máme vždy svobodu navrhovat zákazníkům řešení, která jsou pro ně nejlepší.
03 Máme rozsáhlé zkušenosti s audity IT bezpečnosti, při kterých zkoumáme bezpečnostní politiky a technologie zákazníka, abychom identifikovali možné slabiny a potenciální ohrožení.
04 Nejslabším článkem IT bezpečnosti jsou lidé. Proto dbáme na školení a tréninky, aby si vaši zaměstnanci byli vědomi rizik ukrývajících se v kybernetickém prostoru a chovali se zodpovědně.
05 Bezpečnostní incident potká dříve nebo později každého. Náš tým je připraven provést forenzní analýzu i eliminovat negativní dopady narušení bezpečnosti.
06 Jako systémový integrátor bezpečnost IT nevnímáme izolovaně. Vždy hledíme na širší souvislosti a hledáme správnou rovnováhu mezi zabezpečením, komfortem uživatelů a výkonností IT.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!