Uniprog Logo

Jsme UNIPROG SOLUTIONS.

Už více než 25 let nacházíme technologická řešení byznyových potřeb našich zákazníků.

Jaký je náš příběh

Naše kořeny sahají až do roku 1996. Jako součást silné česko-slovenské skupiny IT firem máme stabilní zázemí, díky kterému čerpáme z rozsáhlého portfolia, zkušeností a know-how renomovaných technologických dodavatelů.

V České republice jsou dnes součástí značky UNIPROG společnosti UNIPROG SOLUTIONS, UNIPROG servis a TAXNET.

Čeho jsme dosáhli

Díky svému nadšení pro informační a komunikační technologie jsme se vypracovali z dodavatele se specializovanou orientací v oblasti IT bezpečnosti na poskytovatele komplexních IT řešení a služeb.

25+ Už více než čtvrt století pomáháme našim klientům s informačními a komunikačními technologiemi.
1 mld.+ Jsme stabilní firmou se silným zázemím a neustále rosteme. Naše tržby v letech 2020–2021 přesáhly 1 miliardu korun.
150+ Dnes u nás pracuje více než 150 odborníků. Investicí do jejich znalostí rozšiřujeme naše služby.
100 tis.+ Aplikace vyvinuté společnostmi z naší IT skupiny využívají každý měsíc statisíce podnikatelů a občanů.

V čem jsme jiní

Pomáhat a být zákazníkům oporou pro nás není fráze, ale každodenní realita. Kvůli tomu jsme ochotni udělat mnohem víc než kdokoli jiný.

01. Jsme zodpovědní Víme, že IT mají význam pouze tehdy, když pomáhají zlepšovat efektivnost nebo obchodní výsledky, a podle toho i pracujeme.
02. Nežijeme mimo realitu Víme, že pokud s klienty nekomunikujeme, nebudeme jim ani nápomocní.
03. Vyznáme se Může to znít odvážně, ale v některých technologických a byznys oblastech máme jedinečné know-how.
04. Věříme si Ovládáme vše, co nabízíme. Nebojíme se problémových a náročných projektů, ani nových a neprobádaných vod.
05. Jsme spolehliví a féroví Co klientům slíbíme, to také dodržíme a neslibujeme nic, co neumíme splnit.
06. Nezaskočí nás změny Právě naopak. Jsou pro nás příležitostí ukázat naši flexibilitu a kompetentnost.

Kdo nás reprezentuje

Každý z nás má za sebou mnohaletou karieru v oblasti IT. Prošli jsme všemi úrovněmi řízení IT firmy a vedli desítky komplexních projektů pro zákazníky z různých segmentů.

Maroš Jančovič

Člen představenstva a generální ředitel

Celá jeho dosavadní kariéra je spojena s řízením komplexních projektů vývoje, implementace, provozu a podpory informačních a komunikačních systémů a technologií. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti projektového managementu, plánovaní a řízení zdrojů, risk managementu a change managementu.

Vystudoval Národohospodářskou fakultu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě. Kariéru v IT začal v roce 2003 jako projektový manažer ve společnosti EMEL Bratislava. V letech 2005–2013 působil v přední slovenské IT společnosti TEMPEST – nejdříve jako senior projektový manažer pro zákazníky ze segmentů dopravy, průmyslu, veřejné správy, obchodu a služeb, energetiky, telekomunikací a financí a od roku 2010 jako člen TOP managementu a divizní ředitel největší divize Services. Od roku 2014 působil jako jednatel a ředitel společnosti TEMPEST CZECH a řídil veškeré aktivity společnosti v České republice. Zároveň zodpovídal za rozšiřování byznys portfolia společnosti. Pod jeho vedením došlo v roce 2015 k akvizici specializovaných IT společností UNIPROG a UNIPROG servis. Součástí nově vzniklé IT skupiny se v roce 2017 stala i další specializovaná IT společnost TAXNET.

Po konsolidaci těchto akvizic je od roku 2017 členem představenstva a generálním ředitelem společnosti UNIPROG SOLUTIONS. V této pozici zodpovídá za strategické řízení a rozvoj podnikatelských aktivit celé skupiny UNIPROG.

Roman Brestovanský

Obchodní ředitel

Má dlouholeté profesní zkušenosti v oblasti restrukturalizací, krizového řízení a řízení společností jak v rámci mezinárodních korporátních, tak i lokálních struktur. Celou svojí profesní kariéru se věnuje business developmentu a prodeji komplexních dodávek informačních a komunikačních systému a technologií.

Absolvoval Fakultu ekonomiky a cestovního ruchu Univerzity Mateja Bela v Banské Bystrici. Začínal v roce 1993 jako obchodník na finančních trzích v bankovním sektoru. V letech 1995–1999 působil ve společnostech Siemens Nixdorf IT systems a INFORMIX Software jako obchodník pro české a slovenské zákazníky z oblasti bankovnictví a financí. V roce 1999 se stal obchodním ředitelem společnosti Logica CEE a řídil divizi finančních služeb a médií v Čechách a na Slovensku. Od roku 2003 byl obchodním ředitelem IBM Česká republika. V roce 2007 se stal generálním ředitelem IBM na Slovensku a zodpovídal za strategické řízení IBM Slovakia a IBM International Shared Service Center. Od roku 2011 působil jako Sales Leader IBM CEE pro segment státní správy a samosprávy v regionu střední a východní Evropy a Turecku. V letech 2012–2014 byl generálním ředitelem IT společnosti DATASYS.

V skupině UNIPROG působí jako obchodní ředitel od roku 2016. Zodpovídá za strategické řízení skupiny v oblastech vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozvoje vztahů se zákazníky a prodeje IT řešení a služeb, jakož i za další rozšiřování byznys portfolia UNIPROG.

Pro koho pracujeme

Mezi naše nejdůležitější zákazníky patří významné společnosti a organizace z privátní i veřejné sféry. Je pro nás ctí, že většina z nich je našimi klienty téměř od začátku.

 • ASPIRA Construction
 • ČEPRO
 • Česká národní banka
 • Česká správa sociálního zabezpečení
 • ČEZ ICT Services
 • Dopravní podnik hl. m. Prahy
 • Generální finanční ředitelství
 • HB Reavis Group CZ
 • Letiště Praha
 • Magistrát hl. m. Prahy
 • Ministerstvo dopravy České republiky
 • Ministerstvo vnitra České republiky
 • MODŘANY Power
 • O2 Czech Republic
 • Raiffeisenbank
 • T Mobile Czech Republic
 • Vodafone Czech Republic
 • Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky
 • Všeobecná zdravotní pojišťovna
 • WheelTug plc
 • Wüstenrot - stavební spořitelna
 • Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

S kým spolupracujeme

Našimi klíčovými partnery jsou přední globální značky. Díky této spolupráci dodáváme naším klientům ověřená, inovativní a spolehlivá technologická řešení na míru jejich potřebám.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak Vám můžeme pomoci? Napište nám!