Uniprog Logo

Infrastruktura

Staráme se, aby celé IT stálo na pevných, vždy dostupných a bezpečných základech.

Nechte si poradit při výběru, nasazení a správné konfiguraci IT infrastruktury.

Postaráme se o návrh, dodávku, implementaci a optimalizaci vaší IT infrastruktury, aby vaše interní procesy a zákaznické služby fungovaly jako celek hladce a bez problémů.

Co získáte

V UNIPROGu vždy dbáme na to, aby námi dodané řešení bylo užitečné, funkční a spolehlivé a zcela naplnilo požadavky a očekávání zákazníků.

01 Moderní a stabilní IT infrastrukturu, která podporuje aktivity a růst vaší organizace.
02 Možnost rychleji reagovat na sezónní výkyvy ve vašem podnikání, které mohou klást zvýšené nároky na IT zdroje.
03 Eliminaci výpadků ve fungování vaší organizace a tím i finanční ztráty způsobené narušením provozu včetně poskytování zákaznických služeb.
04 Možnost rychle zavádět nové služby, které pro svůj chod vyžadují nasazení nových aplikací.
05 Lepší odezvu a propustnost sítě, a tím i vyšší komfort, efektivitu práce a produktivitu zaměstnanců.
06 Snížení bezpečnostních i provozních rizik, které může přinést špatně navržená a nezabezpečená serverová a síťová infrastruktura.

Jak pracujeme

Můžeme převzít zodpovědnost za návrh a dodávku kompletní IT infrastruktury – od úvodní analýzy a návrhu řešení, přes nákup HW a SW, jeho instalaci a optimalizaci, testovací provoz, zaškolení a nasazení do ostrého provozu až po integraci v rámci IT prostředí organizace – včetně zabezpečení služeb částečného nebo kompletního outsourcingu provozu a správy IT infrastruktury.

Provedeme analýzu aktuálního stavu IT infrastruktury Provedeme analýzu aktuálního stavu IT infrastruktury
Navrhneme a dodáme nejvhodnější HW a SW komponenty Navrhneme a dodáme nejvhodnější HW a SW komponenty
Nasadíme, zoptimalizujeme a zautomatizujeme jednotlivé části IT infrastruktury Nasadíme, zoptimalizujeme a zautomatizujeme jednotlivé části IT infrastruktury
Dodanou IT infrastrukturu zintegrujeme do celého IT prostředí Dodanou IT infrastrukturu zintegrujeme do celého IT prostředí
Poskytneme rychlou a účinnou technickou podporu a servis Poskytneme rychlou a účinnou technickou podporu a servis
Zajistíme spolehlivý a bezpečný provoz, obnovu i další rozvoj IT infrastruktury Zajistíme spolehlivý a bezpečný provoz, obnovu i další rozvoj IT infrastruktury

Proč pracovat s námi

Protože spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Kvůli tomu jsme ochotni udělat mnohem víc než kdokoli jiný.

01 Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují navrhovat spolehlivou IT infrastrukturu, která odpovídá nejnovějším technologickým a bezpečnostním trendům.
02 Máme mnoho technologických partnerů. Naše dodávka HW a SW proto vždy respektuje individuální požadavky a potřeby zákazníků a zároveň poskytuje optimální poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem.
03 Postaráme se o rychlou dodávku, nasazení a správnou funkčnost koncových zařízení, serverů, datových úložišť, sítí či jiných HW a SW komponentů IT infrastruktury.
04 Spolu s dodanou IT infrastrukturou zaškolíme váš IT tým a připravíme dokumentaci s popisem instalace a konfigurace jednotlivých HW a SW částí.
05 Kvalitní servis a technická podpora jsou u nás samozřejmostí. Pro každého klienta vytváříme také znalostní bázi řešených problémů, aby byly všechny postupy opětovně použitelné.
06 Naši lidé vidí v IT infrastrukturách zákazníků širší souvislosti a umí tak předcházet možným problémům a zároveň nacházet větší prostor pro optimalizaci.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!