Uniprog Logo

Integrace

Propojujeme i zdánlivě nesouvisející technologie, aby přinášely co nejvyšší užitek.

Spravujete ve vaší organizaci desítky až stovky hardwarových a softwarových řešení od různých dodavatelů, kterým chybí vzájemná provázanost?

Nechte si poradit od profesionálů v oblasti systémové a technologické integrace. Navrhneme optimální řešení na míru vašim podmínkám a sjednotíme vaše aplikace, systémy, technologie i jejich dodavatele do jednoho homogenního, vzájemně propojeného a výkonného celku.

Co získáte

V UNIPROGu vždy dbáme na to, aby námi dodané řešení bylo užitečné, funkční a spolehlivé a zcela naplnilo požadavky a očekávání zákazníků.

01 Zautomatizujete interní procesy napříč organizací a zvýšíte efektivitu práce i celkovou konkurenceschopnost vaší organizace na trhu.
02 Zlepšíte komunikaci mezi propojenými aplikacemi a odstraníte manuální činnosti (odpadá potřeba ručního zadávání dat mezi aplikacemi).
03 Zlepšíte kvalitu dat (odstraněním jejich duplicit v různých aplikacích a zvýšením jejich aktuálnosti a konzistentnosti), zvýšíte dostupnost dat i jejich bezpečnost.
04 Snížíte náklady na provoz a údržbu stávajících technologií a aplikací bez ztráty možnosti vyvíjet jednotlivé aplikace odděleně, tzn. nezávisle na sobě.
05 Snížíte investiční náklady na rozvoj stávajících a zavádění nových systémů a aplikací díky zavedení modulární koncepce rozvoje integrovaného systému jako celku.
06 Zvýšíte celkovou stabilitu, dostupnost a zabezpečení integrovaného systému a docílíte jeho výrazné flexibility při implementaci nových IT trendů.

Jak pracujeme

Jsme schopni nabídnout integrační služby doplněné o služby projektového řízení jako kompletní dodávku, nebo zastřešit vybrané integrační role v rámci konkrétního projektu – ať už jako odborný garant, nebo přímo jako systémový integrátor na straně klienta se zodpovědností za řízení všech dodávek třetích stran.

Provedeme detailní analýzu stávajícího stavu IT Provedeme detailní analýzu stávajícího stavu IT
Vypracujeme procesní a integrační specifikaci včetně testovací a akceptační fáze Vypracujeme procesní a integrační specifikaci včetně testovací a akceptační fáze
Nadefinujeme všechny fáze dodávky, časový harmonogram a zodpovědnosti jednotlivých stran Nadefinujeme všechny fáze dodávky, časový harmonogram a zodpovědnosti jednotlivých stran
Zajistíme precizní projektové řízení a průběžnou kontrolu dílčích dodávek dle harmonogramu Zajistíme precizní projektové řízení a průběžnou kontrolu dílčích dodávek dle harmonogramu
Postaráme se o otestování a nasazení řešení do praxe a jeho integraci do celého IT prostředí Postaráme se o otestování a nasazení řešení do praxe a jeho integraci do celého IT prostředí
Zrealizujeme kontrolu jednotlivých dodávek a finální akceptaci dodaného řešení Zrealizujeme kontrolu jednotlivých dodávek a finální akceptaci dodaného řešení

Proč pracovat s námi

Protože spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Kvůli tomu jsme ochotni udělat mnohem víc než kdokoli jiný.

01 Naše mnohaleté zkušenosti s integrací informačních technologií a systémů pro zákazníky různé velikosti a z různých segmentů nám umožňují přistoupit ke každému klientovi individuálně a navrhnout mu integrační řešení na míru jeho potřebám.
02 Díky našemu komplexnímu záběru umíme převzít zodpovědnost za celý projekt – od úvodních analýz přes návrh řešení, projektové řízení, testování a předání nového systému do provozu až po zabezpečení samotného provozu a další rozvoj systému.
03 Jsme technologicky, platformově i dodavatelsky nezávislý systémový integrátor. Proto u nás vždy na prvním místě stojí klient a jeho preference, které technologie, aplikace nebo dodavatele chce vyměnit a které dále rozvíjet.
04 Ve svých řadách máme technologické odborníky se širokými znalostmi softwarových a hardwarových technologií i odborníky s detailní znalostí procesů a odborné problematiky v různých byznys segmentech.
05 Systémová integrace se neobejde bez kvalitního projektového a servisního řízení. Naši projektoví a servisní manažeři disponují certifikovanými vědomostmi mezinárodně ověřených a používaných metodik a postupů.
06 Naší velkou předností je také vynikající orientace ve starších technologiích a platformách. Kromě integrace novějších systémů proto umíme pomoci i s modernizací dříve vyvinutých aplikací, aby je bylo možné začlenit do integrace celého IT prostředí.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!