Uniprog Logo

Microsoft

Buďte dále díky inovativním službám platformy Microsoft.

Pomůžeme vám transformovat vaše IT a navrhnout řešení, která odpovídají aktuálním požadavkům na výkon, škálovatelnost, flexibilitu, bezpečnost a dlouhodobý rozvoj.

V ČEM VYNIKÁME

V UNIPROGu vždy dbáme na to, aby námi dodané řešení bylo užitečné, funkční a spolehlivé a zcela naplnilo požadavky a očekávání zákazníků.

Byznys produktivita Zásadním faktorem úspěchu je dnes to, zda mají uživatelé k dispozici nástroje a podmínky potřebné pro jejich efektivní práci. Business produktivita znamená, jak díky nástrojům a způsobu práce dokážou uživatelé naplňovat cíle společnosti, reagovat na měnící se prostředí.
Cloud infrastruktura Modernizace infrastruktury tak již dávno není pouze nahrazení stávajících komponent novými, ale strategické rozhodnutí, které ovlivňuje efektivitu organizace. Schopnost rychle realizovat požadavky na změny a provozovat, je s očekávaným přínosem a kvalitou je klíčová.
Cloud CyberSecurity Dnešní organizace spravují rostoucí objemy dat na multiplatformních zařízeních, a to často na zranitelných starších systémech omezených rozpočtů a zranitelných starších systémů. V tomto prostředí je minimalizace bezpečnostních rizik obrovskou výzvou. V dnešní době je třeba co možná nejrychleji reagovat na potenciální bezpečnostní hrozby, popřípadě o dané hrozbě vědět a mitigovat její rizika.

Jak pracujeme

Konzultanti týmu Microsoft Consulting Services mají zkušenosti z návrhu a implementací desítek úspěšných projektů a dokážou propojit „best practice“ zkušenosti s konkrétními potřebami zákazníků. Naše projekty chápeme nejen jako inovaci v oblasti technologie nebo nástrojů, ale jako komplexní změnové projekty, které pozitivně ovlivní celou organizaci.

Zjistíme očekávání a definujeme byznys přínosy Zjistíme očekávání a definujeme byznys přínosy
Analyzujme stávající situaci Analyzujme stávající situaci
Navrhneme řešení včetně dlouhodobé strategie Navrhneme řešení včetně dlouhodobé strategie
Nasadíme a zprovozníme řešení Nasadíme a zprovozníme řešení
Nastavíme pravidla pro správu a aktualizujeme procesy Nastavíme pravidla pro správu a aktualizujeme procesy
Zajistíme adopci řešení Zajistíme adopci řešení

Proč pracovat s námi

Znalosti a zkušenosti našich konzultantů jsou to nejcennější. Držíme tempo s inovacemi. Neustále se učíme nové věci a přinášíme inspiraci a dlouhodobou vizi.

Microsoft Partner

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!