Data Analyst

Jsi zkušený datový analytik a Tvým hlavním jazykem je R? Umíš napsat skripty, kterými jsi schopen prohledávat, čistit a transformovat data?

Popis pracovní pozice

Oblast:
Analysis
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 Team Lead, 2x Business/Data Analyst, 2x IT Analyst

Tvůj hlavní projekt bude zaměřen na datovou konsolidaci:

  • Analýza více datových zdrojů,
  • čistění dat,
  • hledání párovacích parametrů,
  • tvorba konsolidačních pravidel (ETL).

Budeš mít na starost

  • Rozvoj datových modelů a analýzu dat,
  • konsolidaci datových sad, hledání korelací a vazeb,
  • tvorbu predikčních modelů,
  • návrh a tvorbu reportů,
  • údržbu datového katalogu a dohled nad ETL procesy.
  • práci s moderním řešením pro MDM – CKAN, KNIME a ELK stack.

Potřebuješ do začátku

  • 2 roky zkušeností v oblasti datové analytiky a základní znalost statistiky,
  • R - pokročilou znalost, ale nemusíš umět dělat složité modely. Umíš napsat skripty, kterými jsi schopen prohledávat, čistit a transformovat data.
  • Python - základní znalost výhodou,
  • pokročilou znalost MS Excel – Pivot Tables,
  • češtinu na profesionální úrovni a angličtinu B1,
  • analytické myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, flexibilitu,
  • umět si samostatně získávat informace a aktivně přistupovat k řešení úkolů.

Oceníme, když budeš znát

  • Různé způsoby ukládání dat - relační, objektový, key/value,
  • regulární výrazy (základní znalost),
  • datové jezero a jak funguje (základní znalost principu, existence datových slovníků),
  • služby platformy ElasticSearch - indexace, vyhledávání, mapování, načítání a ukládání dokumentů,
  • a umět pracovat s nástroji CKAN a Knime.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní české firmy, kde si budeš rozumět s týmem, team leadem, ale i s CEO 😊,
  • další rozvoj a profesní růst v rámci týmu analytiků,
  • přátelská atmosféra a moderní pracovní prostředí na Brumlovce vč. standing desk,
  • snack bar a káva v kanceláři,
  • flexibilní pracovní doba a částečná práce z domova po dohodě s team leadem,
  • osobní HW budget, 13. plat, 5. týden dovolené, 2x sick day, kalendář firemních akcí - snídaně, offsites, týmové akce...

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít