IT Analyst

Jsi zkušený IT Analytik s technickým backgroundem a rád/a by ses podílel/a na vývoji nové procesně řízené platformy? Máme pro Tebe skvělou příležitost!

Popis pracovní pozice

Oblast:
Analysis
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 Team Lead, 2x Business/Data Analyst, 2x IT Analyst

Budeš mít na starost

  • Spouštění procesů v BPMN engine (Camunda),
  • modelování entit v Enterprise Architect,
  • výzkum v oblasti procesního engine,
  • rozvoj procesně řízené platformy,
  • technickou analýzu, konzultaci s vývojáři a architekty – participaci v procesu vývoje,
  • přípravu podkladů pro vývojáře, spolupráci na odhadu pracnosti.

Potřebuješ do začátku

  • 3 roky zkušeností s vytvářením zadání a analýz pro IT řešení,
  • umět analýzu a návrh v jazyce UML, se znalostí Enterprise Architect,
  • umět analýzu a návrh datových schémat,
  • znalost REST (JSON Schema, JSON, WADL),
  • výhodou znalost SOAP (XSD, XML, WSDL),
  • češtinu na profesionální úrovni a angličtinu B1,
  • analytické myšlení, pečlivost, schopnost rychle se učit, flexibilitu,
  • schopnost samostatného získávání informací, aktivní přístup k řešení úkolů.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní české firmy, kde si budeš rozumět s týmem, team leadem, ale i s CEO 😊,
  • práce na zajímavém projektu: vývoj nové procesně řízené platformy,
  • další rozvoj a profesní růst v rámci týmu analytiků,
  • přátelská atmosféra a moderní pracovní prostředí na Brumlovce vč. standing desk,
  • snack bar a káva v kanceláři,
  • flexibilní pracovní doba a částečná práce z domova po dohodě s team leadem,
  • osobní HW budget, 13. plat, 5. týden dovolené, 2x sick day, kalendář firemních akcí - snídaně, offsites, týmové akce...

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít