.NET full stack developer

Podrobný profil otevřené pracovní pozice

Popis pracovní pozice

Oblast:
Divize Vývoj – Oddělení .NET
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
1 vedoucí, 8 členů, výhledově 10 členů

Rozšiřujeme náš tým .NET, a proto hledáme šikovného full stack developera. Máš tří až pětiletou zkušenost praxi v oboru a rád by ses i nadále zdokonaloval? Budeme rádi, když se k nám přidáš!

Co od tebe očekáváme? Zejména znalost C#, analytické myšlení a také znalost principů OOP. Zvládat bys měl nástroje, jako je např. MS Visual Studio 2019, Azure DevOps a další. Zodpovědný budeš za vývoj a správu webových aplikací. Budeš pracovat na různorodých a zajímavých projektech. Staň se součástí našeho přátelského kolektivu, který se podílí na velkých i menších projektech.

Pracovní náplň

  • Vývoj client – server aplikací v programovacím jazyce C#,
  • vývoj webových aplikací,
  • tvorba webových služeb.

Odborné požadavky

  • Výborná znalost C#, principy OOP, analytické myšlení,
  • zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací v jazyce C# na platformě .NET,
  • znalost webového vývoje s ASP.NET MVC a ASP.NET Web API + HTML5, CSS3, Twitter Bootstrap,
  • dobrá znalost některého z frameworků Angular / Vue / React.

Zkušenosti s vývojovými nástroji:

  • MS Visual Studio 2015+,
  • verzování (Git),
  • CI/CD (Azure DevOps, GitLab).

Další preferované znalosti a zkušenosti:

  • Vývoj mobilních aplikací (Xamarin Forms/Native, React Native),
  • Telerik UI,
  • ASP.NET Boilerplate/ABP.io,
  • Domain Driven Design,
  • znalost desktopového vývoje ve WPF.

Osobnostní předpoklady

  • Samostatnost a zodpovědnost,
  • proaktivní přístup k práci,
  • schopnost komunikace se zákazníky a dobré vystupování,
  • časová flexibilita,
  • ochota učit se novým věcem.

Naše nabídka

  • zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející české společnosti,
  • přátelská pracovní atmosféra a moderní pracovní prostředí,
  • trvalý odborný růst,
  • notebook,
  • mobilní telefon,
  • po dohodě částečný home-office,
  • systém zaměstnaneckých benefitů: např. příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, 5 týdnů dovolené, osobní HW budget, firemní sportovní a společenské akce atd.

Zaujala vás tato pozice? Napište nám!

Budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět, abychom vás mohli kontaktovat. Napište nám na email personalni@uniprog.cz nebo využijte náš kontaktní formulář. Šikovné lidi u nás vždy uvítáme.

Ivana Tiklová
HR manažerka UNIPROG SOLUTIONS

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít