Zkušený IT Project Manager

Popis pracovní pozice

Oblast:
Project Management
Druh pracovního poměru:
Plný úvazek
Místo působení:
Praha
Velikost pracovního týmu:
7

Máš za sebou 3-5 let praxe v IT projektovém managementu a ideálně i zkušenosti s řízením projektů vývoje aplikačního SW na míru? Pak hledáme právě tebe!

V Uniprogu dodáváme IT řešení na míru zákazníkům ze státní i komerční sféry:

  • Systémová integrace
  • Vývoj SW
  • Bezpečnost
  • Microsoft - Cloud, securita, kolaborace, M365

Více se dozvíš na příkladu úspěšných projektů Monety a Labe Wood.

Co bude tvou zodpovědností?

  • Komplexní vedení projektů po celou dobu projektového cyklu,
  • vedení projektového týmu o 3-12 lidech,
  • tvorba časového harmonogramu a kontrola jednotlivých milníků projektů,
  • řízení rizik,
  • plánování a kontrola finančního rozpočtu,
  • tvorba projektové dokumentace,
  • komunikace se zákazníky, koordinace dodavatelů a úzká spolupráce s ostatními odděleními,
  • podpora obchodního oddělení při vytváření nabídek.

Co potřebuješ do začátku?

  • Znalost project managementu podle metodiky Prince 2,
  • zkušenosti v řízení projektů vývoje a implementace SW na straně dodavatele,
  • praxi v řízení změnových požadavků, rizik a kvality,
  • organizační a technické myšlení, umět motivovat,
  • flexibilitu, schopnost týmové práce a zvládání zátěžových situací,
  • dobré organizační a komunikační dovednosti,
  • výbornou češtinu a alespoň pasivní angličtinu.

Budou se nám hodit:

  • Certifikace z projektové metodiky (Prince2, PMP),
  • zkušenosti dodávky IT služeb podle ITSM/ITIL,
  • zkušenosti s agilním projektovým řízením,
  • zkušenosti s vedením PM komunity.

Naše nabídka

  • Zázemí stabilní české firmy, kde si budeš rozumět s týmem, team leadem, ale i s CEO,
  • další rozvoj a profesní růst, důraz na vzdělávání včetně certifikací,
  • přátelská atmosféra a moderní pracovní prostředí na Brumlovce vč. standing desk, možnosti parkování, kolárny, sprchy a terasy,
  • snack bar a káva v kanceláři,
  • flexibilní pracovní doba a částečná práce z domova po dohodě s nadřízeným,
  • osobní HW budget, 13. plat, 5. týden dovolené, 2x sick day, kalendář firemních akcí - snídaně, offsites, týmové akce...

Chceš to s námi zkusit? Neváhej se ozvat!

Napiš nám na e-mail kariera@uniprog.cz nebo využij náš kontaktní formulář. Ozveme se co nejdříve 😊

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít