Uniprog Logo

Moderní pracoviště a byznys produktivita

Odemkněte vás potenciál a využijte jej naplno.

Modern workplace už zdaleka není jenom mobilita a práce odkudkoliv. Zásadním faktorem úspěchu je dnes to, zda mají uživatelé k dispozici nástroje a podmínky potřebné pro jejich efektivní práci. Business produktivita pak znamená, jak právě díky nástrojům a způsobu práce dokážou uživatelé naplňovat cíle společnosti, reagovat na měnící se prostředí. Proto ze zkušenosti z mnoha projektů víme, že inovace v IT znamená komplexní změnový projekt, který ovlivňuje celou řadu dalších oblastí organizace. Od infrastruktury, nástrojů a aplikací, procesů pravidel bezpečnosti až po samotné uživatele.

V čem se na nás můžete spolehnout

Business & Security Analýza Analýza byznys procesů, způsobu práce uživatelů a potenciálu pro využití M365.
Strategie ukládání dat Poradenství v oblasti ukládání dat, doporučení vhodných nástrojů, práce a spolupráce na dokumentu a řízení životního cyklu dokumentů.
Analýza aplikací a procesů Analýza stávajících byznys aplikací, modernizace a automatizace na platformě PowerAutomate.
Teams POC Představení možností využití Microsoft Teams v prostředí zákazníka, identifikace uživatelských scénářů, ukázky řešení – demo pilotní nasazení Teams.
Adopce Adopční a komunikační kampaň má za cíl zajistit, aby všichni uživatelé věděli, jaká změna je čeká, jaké přínosy bude změna mít právě pro ně.
Governance Nastavení pravidel a procesů pro využívání nových nástrojů.

Jak pracujeme

Definujeme společně cíle a očekávání změny Definujeme společně cíle a očekávání změny
Provedeme Analýzu stávajících nástrojů, způsobu práce a identifikujeme prostor pro inovaci Provedeme Analýzu stávajících nástrojů, způsobu práce a identifikujeme prostor pro inovaci
Zmapujeme související oblasti a procesy Zmapujeme související oblasti a procesy
Navrhneme odpovídající řešení včetně jasně formulovaných přínosů Navrhneme odpovídající řešení včetně jasně formulovaných přínosů
Nasadíme potřebné technologie Nasadíme potřebné technologie
Zajistíme komunikaci změny, adopci nových nástrojů i dlouhodobou podporu uživatelů Zajistíme komunikaci změny, adopci nových nástrojů i dlouhodobou podporu uživatelů

Proč pracovat s námi

01 Naše projekty chápeme nejen jako inovaci v oblasti technologie nebo nástrojů, ale jako komplexní změnové projekty, které pozitivně ovlivní celou organizaci.
02 Díky jasně definovaným a identifikovaným očekáváním byznysu jsme schopni přinášet řešení, které pomáhají reagovat na stále se měnící prostředí.
03 Klíčovou roli ve změně hrají uživatelé a jejich schopnost a ochota nové technologie a nástroje využívat. Jasně komunikované přínosy pro uživatele a předané znalosti a dovednosti zajistí hladké využívání v praxi.
04 Postaráme se o to, aby vše mělo svá pravidla. Zaškolíme vaše týmy, pomůžeme vám se změnou předpisů, i sladit s navazujícími procesy.
05 Máme zkušenosti z mnoha úspěšných projektů a dokážeme přinášet řešení, která fungují a jsou ověřena praxí.
06 Držíme tempo s inovacemi. Neustále se učíme nové věci a přinášíme inspiraci a dlouhodobou vizi.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!