Uniprog Logo

Cloud Cybersecurity

Zvyšte úroveň zabezpečení a minimalizujte rizika.

Dnešní organizace spravují rostoucí objemy dat na multiplatformních zařízeních, a to často na zranitelných starších systémech, omezených rozpočtů a zranitelných starších systémů. V tomto prostředí je minimalizace bezpečnostních rizik obrovskou výzvou. V dnešní době je třeba co možná nejrychleji reagovat na potenciální bezpečnostní hrozby, popřípadě o dané hrozbě vědět a mitigovat její rizika.

V čem se na nás můžete spolehnout

Zabezpečení identit Základním kamenem bezpečnosti je silná a bezpečná identita využívající nejmodernější metody ověřování.
Správa osob a oprávnění Zabezpečíme administrátorské účty s vysokými oprávněními a nastavíme odpovídající kontrolu.
Ochrana informací Zajistíme, aby všechny informace v digitální podobně byly zabezpečené proti úniku dat a jejich zneužití.
Ochrana před hrozbami Nasadíme nástroje s rozšířenou ochranou před internetovými útoky, které identifikují anomálie díky adaptivním integrovaným inteligentním funkcím.
Governance Nastavíme se zákazníkem pravidla a procesy řízení cloud prostředí. Udržíme uživatele i náklady na uzdě.
Auditing Poskytneme vám kvalitní bezpečnostní nástroje, které sledují a vyhodnocují vaše prostředí tak, abyste měli přehled, co se děje a mohli rychle reagovat.

Jak pracujeme

Definujeme společně oblasti zabezpečení a dodržování předpisů na základě zjištěných potřeb Definujeme společně oblasti zabezpečení a dodržování předpisů na základě zjištěných potřeb
Provedeme analýzu stávajícího prostředí včetně aplikací a identifikujeme slabá místa a prostor pro zlepšení Provedeme analýzu stávajícího prostředí včetně aplikací a identifikujeme slabá místa a prostor pro zlepšení
Navrhneme odpovídající řešení včetně časového a finančního rozhledu pro doporučené bezpečnostní nástroje Navrhneme odpovídající řešení včetně časového a finančního rozhledu pro doporučené bezpečnostní nástroje
Nasadíme potřebné bezpečnostní technologie, nebo zavedeme auditní a kontrolní mechanismy Nasadíme potřebné bezpečnostní technologie, nebo zavedeme auditní a kontrolní mechanismy
Provedeme zákazníka novými nástroji a zajistíme dlouhodobou kontinuitu Provedeme zákazníka novými nástroji a zajistíme dlouhodobou kontinuitu

Proč pracovat s námi

01 Naše projekty chápeme nejen jako inovaci v oblasti technologie nebo nástrojů, ale jako komplexní změnové projekty, které pozitivně ovlivní celou organizaci.
02 Díky jasně definovaným a identifikovaným očekáváním byznysu, jsme schopni přinášet řešení, které pomáhají reagovat na stále se měnící prostředí.
03 Se zákazníkem projekty připravujeme společně. Chceme, aby zákazník věděl, co mu poskytujeme a co to pro něj znamená.
04 Postaráme se o to, aby vše mělo svá pravidla. Zaškolíme vaše týmy, pomůžeme vám novou technologii využívat maximálně efektivně.
05 Máme zkušenosti z mnoha úspěšných projektů a dokážeme přinášet řešení, která fungují a jsou ověřena praxí.
06 Držíme tempo s inovacemi. Neustále se učíme nové věci a přinášíme inspiraci a dlouhodobou vizi.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!