Uniprog Logo

Dopravní telematika

Máme dlouholeté poradenské a vývojářské know-how v oblasti inteligentních systémů pro řízení dopravního provozu a využívání dopravních dat.

Svěřte se do rukou odborníků v oblasti dopravní telematiky.

Nezáleží na tom, jestli potřebujete nový inteligentní dopravní systém, nebo chcete zlepšit vývoj a provoz stávajícího řešení. Vyslechneme si vaše očekávání a potřeby, připravíme na míru analýzu s návrhem a zabezpečíme vývoj i provoz vašich inteligentních dopravních systémů.

Co získáte

V UNIPROGu vždy dbáme na to, aby námi dodané řešení bylo užitečné, funkční a spolehlivé a zcela naplnilo požadavky a očekávání zákazníků.

01 Přístup k našim rozsáhlým znalostem z budování, provozu a integrace dopravních systémů.
02 Možnost pokrýt softwarem všechny druhy dopravy (městskou, silniční, železniční nebo leteckou).
03 Lepší využití dat z provozu k zefektivnění procesů.
04 Automatizaci mnohých manuálně náročných úkonů a tím i snížení nákladů.
05 Možnost doplnit dopravní systém o mobilní aplikace pro interní uživatele (řidiče, strojvedoucí apod.), kteří si budou moci z mobilů plánovat služby nebo zjišťovat aktuální situaci na dopravních linkách.
06 Možnost doplnit dopravní systém o mobilní aplikace pro cestující, kteří si budou moci z mobilů například plánovat trasy nebo zjišťovat aktuální situaci v provozu.
07 Simulační software určený na simulaci dopravních procesů.
08 Služby systémové integrace pro inteligentní dopravní systémy.
09 Vysokou úroveň informační bezpečnosti dopravního systému.

Jak pracujeme

Nechte se inspirovat. Máme bohaté poradenské i vývojářské know-how, které nám umožňuje nacházet pro zákazníky v oblasti dopravní telematiky optimální řešení. Naši zkušení specialisté vám budou po ruce při všech krocích, které potřebujete vykonat pro zlepšení řízení dopravy, a krom toho vám otevřou dveře k doposud netušeným možnostem, které se v inteligentních dopravních systémech ukrývají.

Zanalyzujeme vaše potřeby a očekávání Zanalyzujeme vaše potřeby a očekávání
Nasadíme nový řídicí systém, případně převezmeme odpovědnost za váš stávající systém Nasadíme nový řídicí systém, případně převezmeme odpovědnost za váš stávající systém
Zoptimalizujeme váš systém pro řízení dopravy Zoptimalizujeme váš systém pro řízení dopravy
Zavedeme řešení do praxe Zavedeme řešení do praxe
Zajistíme dlouhodobý provoz a podporu Zajistíme dlouhodobý provoz a podporu
Postaráme se o další rozvoj a zlepšování systému Postaráme se o další rozvoj a zlepšování systému

Proč pracovat s námi

Protože spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Kvůli tomu jsme ochotni udělat mnohem víc než kdokoli jiný.

01 Velmi dobře známe specifické obchodní procesy v dopravě. Máme dlouholeté zkušenosti s návrhem, implementací a provozem inteligentních dopravních systémů pro různé typy dopravy i pro instituce s celostátní zodpovědností za řízení dopravy a využívaní dopravních informací.
02 Zajištujeme integraci dopravních systémů v rámci IT prostředí klientů a automatizaci sběru údajů z dopravního provozu včetně odborného poradenství, jak tato data vyhodnocovat a využívat pro zefektivňování řízení a provozu dopravy či interních procesů.
03 Vyvíjíme aplikace a systémy různých velikostí – od několika desítek po tisíce člověkodnů.
04 Ovládáme mnoho vývojářských technologií, a proto u stávajících dopravních systémů umíme podchytit i ty, které byly vyvinuté s použitím starších technologií
05 Intenzivně se zákazníky diskutujeme a koordinujeme všechny fáze dodávky, aby řešení zapadlo do širšího kontextu a dlouhodobé strategie rozvoje IT i celé organizace.
06 Nikdy netrváme na dodávce částí, které si umí klient zajistit sám, nebo je má pokryté jinými dodavateli.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!