Uniprog Logo

Řízení dokumentů

Implementujeme systémy pro kompletní management dokumentů.

Nedovolte, aby nepořádek v dokumentech a jejich neefektivní zpracování snižovaly výkonnost vašich lidí či kvalitu služeb, které poskytujete zákazníkům.

Pozorně si vyslechneme vaše požadavky a představy, připravíme na míru analýzu s návrhem a zabezpečíme vývoj a správu řešení pro management dokumentů.

Co získáte

V UNIPROGu vždy dbáme na to, aby námi dodané řešení bylo užitečné, funkční a spolehlivé a zcela naplnilo požadavky a očekávání zákazníků.

01 Vyšší produktivitu a zlepšení spolupráce ve vaší organizaci (např. možností úpravy dokumentů více uživateli současně, přehledem o provedených změnách či aktuálních verzích dokumentů apod.)
02 Zavedete do zpracování dokumentů a souvisejících procesů systém, řád a transparentnost.
03 Zkvalitníte zákaznické služby díky automatizaci a optimalizaci procesů a zpřístupnění složek klientů kontaktnímu centru, help-desku, případně pracovníkům v terénu.
04 Zlepšíte spolupráci s partnery eliminaci přeposílání nebo doručování dokumentů mezi zpracovateli.
05 Snížíte náklady na archivaci a zvýšíte úroveň bezpečnosti dokumentů - jejich uložením na centrálním úložišti a povolením přístupu pouze pro oprávněné uživatele.
06 Snadněji vyhovíte legislativě, která organizacím ukládá povinnost poskytovat nebo mazat data na žádost dotčených osob.

Jak pracujeme

Můžeme pokrýt všechny kroky související s designem, implementací, rozvojem a podporou řešení pro management dokumentů, včetně návrhu a automatizace procesů, nebo zajistit pouze vybrané fáze. Přizpůsobujeme se možnostem a požadavkům zákazníků a nikdy nenaléháme, abyste si celý životní cyklus objednali od nás.

Zanalyzujeme vaše potřeby Zanalyzujeme vaše potřeby
Nasadíme software Nasadíme software
Naplníme systém dokumenty Naplníme systém dokumenty
Pečlivě otestujeme nejen funkčnost Pečlivě otestujeme nejen funkčnost
Zavedeme řešení do praxe Zavedeme řešení do praxe
Zajistíme dlouhodobý provoz a podporu Zajistíme dlouhodobý provoz a podporu

Proč pracovat s námi

Protože spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Kvůli tomu jsme ochotni udělat mnohem víc než kdokoli jiný.

01 Kromě samotné implementace vždy dbáme na to, abychom zákazníkovi pomohli překonat bariéry a vyhnout se rizikům, které se zaváděním řešení pro management dokumentů souvisí.
02 Nikdy klienty netlačíme do kroků, které si umí zabezpečit sami nebo je mají pokryté jinými dodavateli.
03 Funkcionalitu řešení dle přání klienta nezabezpečujeme pouze customizací, ale v případě potřeby i kompletním Java/.NET zákaznickým vývojem nad platformou IBM FileNet.
04 Ve vybraných odvětvích, především v utilitách, v telekomunikacích, ve finančnictví a v průmyslu, máme hluboké znalosti procesů.
05 Díky naší stabilitě, rozsáhlé expertíze a dlouholetým zkušenostem garantujeme dlouhodobou podporu, kontinuitu provozu a rozvoj softwaru.
06 Dodáváme i specializovaná řešení, například pro tvorbu a správu dokumentace kvality, pro podporu jednání městských zastupitelstev, dozorčích rad či managementu, nebo řešení spisové služby pro komerční subjekty.

Odesílání formuláře...

Formulář byl odeslán.
Děkujeme za váš dotaz, v nejbližších dnech vás budeme kontaktovat prostřednictvím vámi uvedených kontaktů.

Zavřít

Omlouváme se, ale došlo k chybě.
Použijte prosím naše kontaktní údaje.

Zavřít

Jak vám můžeme pomoci? Napište nám!